Tuleje z brązu – ciekawostki!

Tuleje z brązu – materiał, który jest brązem, charakteryzuje się odpornością na korozję i doskonałą trwałością, dzięki czemu jest bardzo popularny, a zatem jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach. Nasza firma od lat dostarcza produkty z brązu, w tym rękawy z brązu, które produkujemy w oparciu o wysokiej jakości surowiec.

Tuleje z brązu – o czym warto pamiętać?

Nasze brązowe rury i tuleje z brązu mają różne rozmiary, dzięki czemu każdy klient może dostosować produkt do swoich potrzeb. Również różnorodność gatunkowa naszej oferty w zakresie produktów brązowych jest bardzo duża, więc wybór optymalnego rozwiązania nie stanowi problemu.

Tuleje z litego brązu działają dobrze w szerokim zakresie warunków pracy i zastosowań. Solidny brąz nadaje się szczególnie do bardzo wymagających zastosowań w trudnych warunkach. Oferujemy standardową gamę rękawów z litego brązu, zarówno prostych, jak i kołnierzowych, jeżeli chodzi o tuleje z brązu. Wybrane zalety tego rodzaju tulei: niewrażliwy na zanieczyszczenia odporny na obciążenia udarowe i wibracje przy niskich prędkościach nadaje się do pracy na wałach o niższej jakości wykończeniu odporny na korozyjne zanieczyszczenie wyposażone w rowki ustalające smar. Tuleje z brązu litego są przeznaczone do pracy w warunkach oscylacyjnych zarówno ruchów promieniowych, jak i osiowych. Sprawdzają się również w aplikacjach, w których prędkości obrotowe są niskie. Przykłady zastosowania tego rodzaju rękawa: maszyneria konstrukcyjna wyposażenie do transportu maszyny papiernicze sprzęt morski.

Spiekane tuleje z brązu mają właściwości samosmarujące i nie wymagają konserwacji. Te rękawy mają porowate brązowe podłoże impregnowane smarem. Dopuszczalna prędkość ślizgania spiekanych tulei z brązu jest bardzo wysoka, co czyni je odpowiednimi do obracania maszyn i urządzeń. Oferujemy szeroką gamę spiekanych brązowych rękawów, zarówno prostych, jak i kołnierzowych. Wybrane zalety tego rodzaju tulei: bardzo duża prędkość ślizgu nie ma potrzeby smarowania praca bez nadzoru dobre właściwości tarcia

Dodaj komentarz