Tuleje z brązu – przegląd

Tuleje z brązu to różnorodne zastosowanie. W niniejszych artykule przedstawiamy najistotniejsze aspekty.

Tuleje z brązu – najważniejsze kwestie!

Spiekane tuleje z brązu najlepiej nadają się do zastosowań, w których występują ruchy obrotowe, a właściwości samosmarujące materiału są warunkiem wstępnym. Przykłady zastosowania tego rodzaju rękawa: urządzenia elektryczne sprzęt AGD maszyny drukarskie narzędzia maszynowe

Brązowe tuleje spiralne nadają się szczególnie do zastosowań, w których wysoki stopień zanieczyszczenia wymaga wymiany smaru (dosmarowanie). W ślizgowych powierzchniach styku tych rękawów znajdują się rombowe kieszenie, które działają jak zbiorniki, które stopniowo uwalniają smar podczas pracy; zbiorniki te muszą być wstępnie wypełnione smarem, jeżeli chodzi o tuleje z brązu. Firma oferuje szeroką gamę brązowych rękawów zwijanych, zarówno prostych, jak i kołnierzowych. Wybrane zalety tego rodzaju tulei: niewrażliwy na zanieczyszczenia odporny na obciążenia udarowe i wibracje przy niskich prędkościach odporny na czynniki żrące. Tuleje z brązu zwijane są odpowiednie dla maszyn pracujących w warunkach dużego zanieczyszczenia i obciążeń udarowych i / lub wibracji. Przykłady zastosowania tego rodzaju rękawa: maszyny rolnicze sprzęt do podnoszenia maszyneria konstrukcyjna maszyny leśne.

Tuleje z kompozytu PTFE to bezobsługowe rozwiązanie do zastosowań o dużym obciążeniu i umiarkowanych prędkościach. Oferujemy szeroką gamę tulei z kompozytu PTFE, zarówno prostych, jak i kołnierzowych. Wybrane zalety tego rodzaju tulei: praca bez nadzoru bardzo dobre właściwości tarcia bardzo duża ładowność wysokie temperatury pracy duża prędkość ślizgu mały prześwit roboczy Tuleje z kompozytu PTFE sprawdzają się dobrze w aplikacjach, w których wymagany jest materiał ślizgowy o właściwościach samosmarujących. Przykłady zastosowania tego rodzaju rękawa: automobilowy systemy przeładunku i przeładunku materiałów Sprzęt gospodarstwa domowego i towary konsumpcyjne maszyny włókiennicze.

Tuleje z brązu z kompozytu POM są określane jako „wstępnie nasmarowane”, ponieważ materiał, z którego zostały wykonane, został zaprojektowany do pracy w warunkach smarowania granicznego (minimalnego). Ten rodzaj tulei z powodzeniem wypełnia lukę pomiędzy całkowicie nasmarowanymi tulejami i przeznaczony do stosowania w warunkach suchego poślizgu. Oferujemy szeroką gamę prostych rękawów kompozytowych. Wybrane zalety tego rodzaju tulei: praca bez nadzoru bardzo dobre właściwości tarcia bardzo duża ładowność duża prędkość ślizgu mały prześwit roboczy. Tuleje z kompozytu POM sprawdzają się dobrze w aplikacjach, w których materiał ślizgowy o właściwościach samosmarujących jest niezbędny. Przykłady zastosowania tego rodzaju rękawa: sprzęt rolniczy maszyneria konstrukcyjna systemy przeładunku i przeładunku materiałów Sprzęt gospodarstwa domowego i towary konsumpcyjne.

Dodaj komentarz